Servis Hizmetleri

Ege Bölge Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri, kadınların hayat kurtarıcısı. Gerek çalışan kadınların zamandan tasarruf etmelerini, gerekse ev hanımlarının kalabalık gelen misafirlerden sonra daha az yorulmasını sağlamaları açısından tercih ediliyor.

Elde yıkandığında daha çok su ve enerji kaybı yaşama derdinden de sizleri kurtaran bulaşık makineleri, son teknolojiyle geliştirilen akıllı programlar sayesinde yıkama süresini miktarına göre kendi otomatik ayarlıyor. Sağladığı hijyen programı sayesinde sağlık ve konforunuz da emin ellerde.

Görsel şıklık sadece başka eşyalarınızda değil, artık bulaşık makinelerinizde de.İnce, cam kapılı yeni üretilen panolu tasarımlar birbirinden farklı renklerde hayat buluyor. Arçelik markasının güvenirliliği altında uzun yıllar garantili bir ürüne sahip olmak istemez misiniz?

Sessiz, hızlı ve yüksek performansla çalışan bulaşık makinelerinizde bir sorun oluştuğunda Arçelik'in size sunduğu Arçelik bulaşık makinesi servisi ağı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren, işinde profesyonel ve uzman bir ekipten 7/24 hizmet alabilir, değerli zamanınızı başka işleriniz için harcayabilirsiniz.
0(232) 252 09 63
0(232) 252 09 64
Copyright © Ege Bölge Servisi