Servis Hizmetleri

Ege Bölge Çamaşır Makinesi Servisi

Kadınların evdeki yükünü hafifleten, kendilerine zaman ayırmalarını sağlayan çamaşır makineleri, artık birbirinden farklı renklerde ve şıklıkla göz dolduruyor. Genişletilen iç hacimleriyle fazla çamaşırdan korkmuyor kadınlar.

İhtiyaçlarınıza uygun, en son teknolojinin üretildiği Arçelik çamaşır makineleri, hem cebinize yönelik indirimleriyle hem de doğayı koruyan yaklaşımlarıyla her kesim tarafından oldukça seviliyor. Daha az enerjiyle maksimum yıkama performansının sunulduğu, yıkamak istediğiniz çamaşırın miktarına ve yapısına uygun olarak ayarlarının otomatik yapıldığı çamaşır makinelerinden kim edinmek istemez ki?

Uzun yıllar kullanabilmeniz için kaliteli materyallerden üretilmelerinin yanı sıra siz müşterileri için geniş bir garanti kapsamı sunması da sizleri ne kadar düşündüklerini gösterir.

Her ilde bir çok yakın noktada bulunan geniş arçelik servisi ağıyla hizmet eden Arçelik çamaşır makine servisi, beyaz eşyalarınızın tamirini, parçalarının bakımını yapar. Çamaşır makinelerinizin onarılması gerektiğini düşünüyorsanız, kalite hizmet anlayışının sunulduğu Arçelik müşteri hizmetlerini 7/24 dilediğiniz saatte arayıp yardım alabilirsiniz.
0(232) 252 09 63
0(232) 252 09 64
Copyright © Ege Bölge Servisi